אנו מתחייבים על להפיץ את המוזיקה שלכם לעשרות חנויות דיגיטליות רלוונטיות עם קהל יעד עצום.
אנו מתחייבים על כך שתקבלו 100% מהתמלוגים/זכויות שמגיעות לכם.
גישה מלאה לפאנל סטטיסטיקה ששם תוכלו לתת מבט מקרוב על הצפיות/הורדות/קניות שקיבלתם כל 24 שעות מכל הפלטפורמות הרלוונטיות.
אנחנו יוצרים עבורכם דף נחיתה שמוביל לשיר שלכם בכל החנויות המובילות.
פרסום בחינם לכל אומן שמעלה דרכנו בפייסבוק, באינסגטרם ובטוויטר של החברה.
המחירים שלנו הם הכי זולים שתמצאו בשוק, באנו לפה לשבור את השוק!
מענה טלפוני וב-WhatsApp בעברית, לא נמאס לכם לחכות ימים לתשובות מהחברות הגדולות? אנו מציעים תמיכה 24/7 בעברית.
אנחנו צוות שכל אחד מאתנו הקים עסקים מאוד מצליחים בתחום וצברנו ניסיון רב וקשרים בכל אספקט אפשרי, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות גדולות בתחום מה שמאפשר לנו להביא לכם מחירים שוברי שוק ,המתחרים העיקריים  שלנו בטווח המחירים הזה הם חברות הענק בתחום שלא מציעות יחס אישי וכמובן שאין  תמיכה בשפה העברית, אנו מצליחים לעשות זאת במחירים דומים ברמה הכי גבוהה שיש.
התשובה היא ברורה, סטרימינג זה ההווה והעתיד, תחנות רדיו, קסטות הן מיושנות מאוד ולא נגישות כמו סטרימינג, החנויות הדיגיטליות מציעות קהל יעד של מאות מיליוני מאזינים שרק מכתיבת שם האומן שלכם יכולים לשמוע הכל. לשלם הון תועפות בשביל פרסום בשיטות המיושנות הוא בזבוז, אנו כמובן כותבים זאת מניסיון שצברנו עם הזמן וראינו מה עובד הכי טוב, כבר עברנו הכל, אנו מציעים חבילות שיווק בתמחור מוזל וכמובן כולל בעבודה מולנו ב"4 עיניים" כלומר הכי פרטני שקיים, כמובן שהקידום אורגני בחנויות הדיגיטליות.
התשובה היא לא, אנו בודקים כל אומן ואומן. חשוב לנו מאוד להישאר ייחודיים, ולכן חשוב לנו לעבוד עם אנשים שמשקיעים ביצירות שלהם, שבאמת רוצים לעבוד אתנו ולהגיע לתוצאות טובות.
כן, אנו מתחייבים לכך.
התשובה הקצרה היא תלוי, תלוי באיזה חנות דיגיטלית אנו רוצים לפרסם, חנויות כמו: Spotify/Apple Music ויש עוד, לא מאפשרות את זה, ולכן צריך חברות צד שלישי שיעלו, ופה אנחנו נכנסים לתמונה, אנו מציעים את השירות במחירים שוברי שוק ותוך יחס אישי ומיוחד לכל אומן.
תמלוגים הוא תשלום שהאומן מקבל על כל צפייה/הורדה/קנייה. כל החנויות הדיגיטליות מציעות את זה, וזה יכול להצטבר לסכומים של ממש, לכן, חבל מאוד לעבוד עם חברות שנוגסות לכם ברווחים וגורמות לכם להפסיד כסף.